Tuesday, June 29, 2010

CRISPY HARAM???

AWASI MAKANAN RINGAN UNTUK ANAK-ANAK ANDA...

Mungkin kita pernah memakannya??? Adakah ia benar-benar HALAL walaupun ada tanda halal??


Berhenti dari memakan Crispy !!!



SNEK JENAMA CRISPY KELUARAN SYARIKAT NETWORK FOODS INDUSTRIES. SDN BHD
DIDAPATI MENGANDUNGI EMULSIFIER (E476) IAITU KOD UNTUK LEMAK BABI...YANG
JELASNYA HARAM DIMAKAN OLEH UMAT ISLAM...

SILA LIHAT Gambar UNTUK RUJUKAN ANDA...

KALAU TAK BERAPA CLEAR....BOLEH BELI SENDIRI DAN TGK DIA PUNYA INGREDIENTS KAT
PLASTIK TU...ADA (E476)